Pigūs skrydžiai jūsų kelionėms
Užsakymo apmokėjimas
  Prisijungti

Lėktuvų bilietai

Suaugę
(vyresni nei 13 m.)
1
Vaikai
(jaunesni nei 13 m.)
0
Kūdikiai
(jaunesnį nei 2 m.)
0

Lėktuvų bilietai į visas pasaulio šalis


Lėktuvų bilietų užsakymas

Kaip rasti tinkamus lėktuvų bilietus

Jeigu nesate apsisprendę, kurią kryptį rinktis savo kelionei, mes pateikiame visas šalis ir jų miestus, į kiuriuos vykdomi skrydžiai. Paspaudę ant dominančios šalies, turėsite galimybę pamatyti, į kokius tos šalies miestus mes siūlome lėktuvų bilietus ir kokios mažiausios kainos (nurodomos kainos 1 asmeniui) buvo rastos į juos 24 val. laikotarpyje. Pasirinkus dominantį miestą ir paspaudus ant nuorodos į jį, galėsite pigių bilietų kainų kalendoriuje pamatyti visas į tą miestą rastas kainas, o paspaudus ant kainos, išvysite konkretaus skrydžio detales už pasirinktą kainą. Jeigu jus tenkins pasirinkimas, beliks suvesti keleivių bei kontaktinius duomenis, apmokėti lėktuvų bilietus ir jūs juos gausite į savo nurodytą el.paštą iškart po apmokėjimo.

Kaip užsisakyti lėktuvų bilietus

Jeigu jūs žinote tiksliai, kur ir kada norite keliauti, lengvai ir paprastai išsirinksite tinkamą skrydį, naudodamiesi mūsų lėktuvų bilietų paieškos sistema. Suveskite arba pasirinkite iš siūlomų išvykimo ir atvykimo miestus, pasirinkite tinkamas skrydžių datas, keleivių skaičių bei spauskite ieškoti.

Sistema pateiks tiek tradicinių, tiek žemų sąnaudų avaikompanijų visus įmanomus skrydžių variantus ir kainas. Pasinaudoję pigių kainų kalendoriumi +- 3 d. , galėsite patikrinti, ar kaina jus dominančiu maršrutu kitomis datomis nėra pigesnė, negu atliktoje paieškoje. Taip pat galėsite pasinaudoti mūsų siūloma paslauga „kainos sekimas“ ir operatyviai gauti informaciją apie lėktuvų bilietų kainos pasikeitimus, pabrangimą arba atpigimą, bei priimti atitinkamus sprendimus dėl užsakymo.

Lėktuvų bilietų atsisakymo sąlygos

Įsigijus lėktuvų bilietus, įsigalioja jų keitimo bei grąžinimo sąlygos, kurios būna nurodomos dar prieš įsigijant bilietus, taip pat siunčiamos užsakymo patvirtinimo laiške ir pačiame biliete. Nesilaikant nurodytų taisyklių, galimas tik kai kurių (tradicinių aviakompanijų, tokių kaip Luftahnsa, SAS, LOT ir pan.) lėktuvų bilietų atšaukimas (jeigu jis atliekamas tą pačią dieną, kaip ir bilietų pirkimas), pritaikant aptarnavimo mokesčio dydžio baudą. Visais kitais atvejais griežtai laikomasi aviakompanijų nustatytų bilietų keitimo ir grąžinimo sąlygų, su retomis išimtimis, kurias patvirtina arba atmeta tik pačios aviakompanijos. Jeigu įsigijamų bilietų sąlygos numato bilieto keitimą ar grąžinimą už papildomą mokestį, tai turi būti atlikta iki skrydžio. Po skrydžio datos ir laiko, visi lėktuvų bilietai tampa nekeičiami ir negrąžinami.

Dėl bilietų keitimo ir grąžinimo procedūrų ar taikomų išimčių, visada maloniai prašome kreiptis į mūsų pagalbos tarnybą.


Klauskite, komentuokite, dalinkitės