Pigūs skrydžiai jūsų kelionėms
Užsakymo apmokėjimas
  Prisijungti

Pigūs skrydžiai į Daką

Suaugę
(vyresni nei 13 m.)
1
Vaikai
(jaunesni nei 13 m.)
0
Kūdikiai
(jaunesnį nei 2 m.)
0
4,00/5 (balsavo: 1)

Dakos oro uostai

Hazrat Shahjalal International oro uostas

Kodėl verta nuskristi į Daką

Daka yra Bangladešo sostinė ir vienas iš labiausiai lankomų miestų šioje šalyje. Skrydžiai į Daką yra reguliarūs, ir mūsų paieškos sistemoje galite lengvai rasti lėktuvų bilietus į Daką. Taigi, kodėl verta skristi į Daką ir ką galite pamatyti, kai ten atvykstate?

Daka yra turtinga savo kultūra, istorija ir architektūra. Galite apsilankyti tokiuose vietose kaip "Ahsan Manzil", "Lalbagh Fort" ir "Bangabandhu Memorial Museum", kad pamatytumėte senovės pastatus ir muziejus, kuriuose yra išsaugotos svarbios istorijos detalės. Taip pat galite aplankyti Dhakeshwari Bažnyčią, vieną iš seniausių šventovių, arba pagalvoti apie pasivaikščiojimą vienoje iš vietinių turgaviečių, kad pamatytumėte vietinį gyvenimą ir įsigytumėte dovanų atminimui.

Be to, Bangladešas yra žinomas dėl savo natūralių grožybių ir turistų traukos taškų. Galite apsilankyti "Sundarbans" nacionaliniame parke, kad pamatytumėte tigrus ir kitus gyvūnus, arba pasivaikščioti "Cox's Bazar" paplūdimyje, kad pasimėgautumėte jūros vaizdais ir atsipalaiduotumėte.

Kitas svarbus dalykas, kodėl verta skristi į Daką, yra vietinis maistas. Bangladešas yra žinomas dėl savo išskirtinių prieskonių ir pikantiškų patiekalų, tokių kaip "biriyani" ir "haleem". Taip pat galite ragauti įvairių vietinių vaisių ir daržovių, kurios yra unikalios šiai šaliai.

Galiausiai, skrydžiai į Daką yra pakankamai lengvai randami, tad daugelis keliautojų gali sau leisti šią kelionę. Mūsų paieškos sistemoje galite lengvai rasti lėktuvų bilietus į Daką ir susiplanuoti savo kelionę.

Bendrai vertinant, skrydis į Daką yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti unikalią kultūrą, gamtą ir gastronominį pasaulį.

Kainos Dakoje

Maistas/gėrimai
 • didelis butelis vandens: 0.30 €
  • butelis vietinio alaus: 1.80 €
   • butelis importinio alaus: 3.70 €
    • maisto porcija greito maisto užkandinėje: 5 €
     Transportas
     • taksi (1 km.): 0.57 €
      • visuomeninio transporto bilietas į vieną pusę: 0.35 €

       Klauskite, komentuokite, dalinkitės