Pigūs skrydžiai jūsų kelionėms
Užsakymo apmokėjimas
  Prisijungti

Pigūs skrydžiai į Mombasą

Suaugę
(vyresni nei 13 m.)
1
Vaikai
(jaunesni nei 13 m.)
0
Kūdikiai
(jaunesnį nei 2 m.)
0
4,33/5 (balsavo: 3)

Mombasos oro uostai

Pigūs skrydžiai į Mombasą mūsų paieškos sistemoje pateikiami tiek pasinaudojus lėktuvų bilietų paieškos forma, tiek pigių skrydžių kainų kalendoriuje. Atraskite tinkamiausią sau skrydžių į Mombasą pasiūlymą, pasinaudoję skrydžių paieškos forma. Įveskite savo skrydžio paieškos kriterijus – išvykimo ir atvykimo miestą, skrydžių datas bei keleivių kiekį ir spauskite „Ieškoti“. Mes patikrinsime visų aviakompanijų skrydžių pasiūlymus ir pateiksime jums geriausius kainos ir patogumo atžvilgiu.

Moi International oro uostas

  • IATA kodas: MBA

Kodėl verta nuskristi į Mombasą

Mombasa yra vienas iš gražiausių ir įdomiausių miestų Kenijoje, kuris pritraukia daugybę turistų iš viso pasaulio. Mombasa yra ne tik puikus poilsio ir pažinimo kelionių tikslas, bet ir kultūros, istorijos ir gamtos lobis. Jei norite patirti neįprastą ir nuostabią kelionę, tuomet lėktuvų bilietai į Mombasą yra puikus pasirinkimas.

Skrydžiai į Mombasą trunka apie 9 valandas iš Vilniaus, o lėktuvo bilietus galite įsigyti mūsų svetainėje. Mes siūlome geriausias kainas ir patogiausius skrydžių grafikus, kad galėtumėte mėgautis savo kelione be rūpesčių..

Mombasoje yra daug ką pamatyti ir išbandyti. Galite aplankyti senamiestį, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo objektas ir kuris atspindi arabų, portugalų, britų ir indų įtakas. Galite tyrinėti nuostabius architektūros ir meno paminklus, tokius kaip Fort Jesus ar Mandhry mečetė. Galite taip pat susipažinti su vietiniais gyventojais ir paragauti pikantiško tradicinio maisto.

Jeigu mėgstate gamtą ir gyvūnus, tuomet Mombasa gali pasiūlyti daug galimybių. Galite nuvykti į Haller parką, kuris yra buvęs karjeras, paverstas ekologiniu parku. Ten galite pamatyti daugybę egzotinių gyvūnų, tokių kaip žirafos, krokodilai, antilopės ir net hipopotamai. Galite taip pat aplankyti Mamba Village Centre - didžiausią krokodilų fermą Afrikoje. Čia galėsite stebėti krokodilus iš arti ir net pamaitinti juos.

O jeigu norite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis saule ir jūra, tuomet Mombasa turi daug nuostabių paplūdimių, kurie tinka bet kokiam skoniui. Galite rinktis balto smėlio ir švaraus vandens paplūdimius Nyali ar Bamburi rajonuose arba ramios ir idiliškos atmosferos paplūdimius Shanzu ar Tiwi rajonuose. Galite taip pat išsinuomoti banglentę ar kanoją ir išbandyti vandens sporto įgūdžius arba išvykti į povandeninę ekskursiją ir pamatyti spalvingą ir įvairų koralų rifą.

Mombasa yra tikras rojus žemėje, kuris siūlo kažką kiekvienam. Nesvarbu, ar ieškote nuotykių, kultūros ar poilsio, Mombasa jūsų nenuvils. Nedvejokite ir užsisakykite lėktuvų bilietus į Mombasą jau dabar. Mes garantuojame, kad tai bus viena iš geriausių ir įsimintiniausių kelionių jūsų gyvenime.


Klauskite, komentuokite, dalinkitės