Pigūs skrydžiai jūsų kelionėms
Užsakymo apmokėjimas
  Prisijungti

Skrydžiai – visos naujienos


2021-08-12

Rankinis bagažas – kiek ir kaip vežtis

Retai lėktuvais keliaujantiems žmonėms dažnai kyla klausimų dėl rankinio bagažo – ką ir kiek galima pasiimti nemokamai. Apie bagažo turinį, ką galima į jį dėti ir ko ne, mes jau rašėme straipsnyje Ką galima vežtis skrendant lėktuvu, o dabar pabandysime apžvelgti reikalavimus pačiam nemokamo rankinio bagažo krepšiui ar lagaminui bei kiek daiktų galima pasiimti papildomai.

Standartinis reikalavimas rankinio bagažo dydžiui yra tas, kad jis turi tilpti po keleivio sėdyne arba bagažui skirtame skyriuje virš keleivio. 

Skrendant tradicinėmis oro linijų bendrovėmis, tokiomis kaip Lufthansa, SAS, Finnair ir pan., tokio žinojimo dažniausiai ir užtenka, nei bagažo dydis nei svoris netikrinami, nors tokie apribojimai oficialiai ir egzistuoja. Jeigu pasirenkami pigūs skrydžiai su tokiomis oro linijų bendrovėmis kaip Ryanair, Wizzair, EasyJet ir pan.,

Daugiau...

2020-11-23

Ką galima vežtis skrendant lėktuvu

Dažnas klausimas planuojantis skrydį, ką ir kuriame bagaže (rankiniame ar registruojamame) galima vežtis ir ko ne. 

Daugiau...

2020-07-13

Naudingi patarimai, kaip rasti pigius skrydžius

Visi, kas dažnai keliauja lėktuvais, turi savo būdų ir gudrybių, kaip rasti kuo pigesnius lėktuvų bilietus. Norint skristi pigiau, tenka atsižvelgti į planuojamos kelionės savaitės dieną, sezoną, taip pat dienų skaičių iki išvykimo. Apie visą tai reikia pagalvoti pradedant planuotis būsimą kelionę. Pateikiame keletą patarimų, kaip susiplanuoti kelionę mažiausiais kaštais:

Daugiau...

2020-06-05

Neįgaliųjų kelionės – patarimai keliaujantiems su neįgaliųjų vežimėliu

Pasiruošimas pirmąjam skrydžiui neįgaliojo vežimėlyje daugeliui sukelia didelį stresą. Galima pasiskaityti forumuose ar specialiai tam skirtose svetainėse, kaip viskas vyksta, tačiau iš keleto aprašytų privačių patirčių, sunku susidaryti bendrą vaizdą - kaip pereiti patikrą, kai viskas skamba dėl metalinių vežimėlio dalių, kaip pasiekti įlaipinimo vartus, įlipti į lėktuvą, savo sėdėjimo vietą, kaip išlipti? 

Pateikiame keletą patarimų, kaip sklandžiai pasiruošti kelionei, kad ji sukeltų kuo mažiau streso ir paliktu tik gerus atsiminimus.

Daugiau...

2020-05-25

Kelionės su augintiniais – ką reikia žinoti

Pagrindinis oro vežėjų reikalavimas keliaujant su gyvūnais – informuoti apie tai iš anksto, užsakant bilietus. Patartina tai padaryti likus bent 3 dienoms iki išvykimo, bet kuo anksčiau įspėsite - tuo didesnė tikimybė, kad jūs ir jūsų augintinis skrisite pasirinktu reisu. Nemokėkite už bilietą, kol oro linijų bendrovė nepatvirtins, kad augintinis gali keliauti kartu. Jei jūsų skrydį sudaro keli skirtingų oro linijų skrydžiai, nepamirškite informuoti visas oro linijas, į kurių skrydžius planuojate įsigyti lėktuvų bilietus.

Daugiau...

2020-05-18

Keliaukite su vaikais – patarimai, kaip tai padaryti lengviau

Jeigu nusprendėte pirmą kartą išvykti su vaikais atostogų į užsienį, visiškai suprantama, kad jūs nežinote visų niuansų ir subtilybių, galinčių atsitikti kelionėje. Kad sužinotumėte daugiau informacijos ir gautumėte daugiau naudingų patarimų, jums verta kreiptis ne į turizmo agentūrą, siūlančią lėktuvų bilietus, ir ne į savo pediatrą, bet į tėvus, turinčius didelę tokių kelionių patirtį.

Daugiau...

2020-05-11

Kaip pasiruošti pirmąjam skrydžiui

Aviabilietai jau kišenėje ir planuojate pirmąjį skrydį? Nerimaujate? Nesijaudinkit, čia mes apžvelgsime ir atsakysime į pagrindinius klausimus, kurie iškyla pirmą kartą keliaujantiems.

Daugiau...

2020-05-05

Panaikinus karantiną, Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ ruošiasi kainų karui ir planuoja pardavinėti lėktuvų bilietus už 0,99 €

Tokią informaciją paskelbė Ryanair generalinis direktorius Michaelas O'Leary duodamas interviu naujienų agentūrai Reuters.O'Leary teigia, kad birželio mėn. keleiviniai skrydžiai Europoje gali iš dalies atsigauti ir galima tikėtis didelių nuolaidų skrydžiams liepos ir rugpjūčio mėnesiais, nes tai yra populiarus atostogų sezonas.

Daugiau...

2020-04-30

Avialinijos ruošiasi blogiausiam - šiais metais tikėtis pigių bilietų neverta

Po koronaviruso pandemijos, privertusios daugelį pasaulio šalių uždaryti savo sienas, rinka bus visiškai kitokia. Pasak aviacijos ekspertų, dauguma oro linijų neišgyvens krizės. Tikriausiai ilguoju laikotarpiu neliks ir pigių bilietų.

Daugiau...