Pigūs skrydžiai jūsų kelionėms
Užsakymo apmokėjimas
  Prisijungti

Aviabilietai

Suaugę
(vyresni nei 13 m.)
1
Vaikai
(jaunesni nei 13 m.)
0
Kūdikiai
(jaunesnį nei 2 m.)
0

Aviabilietai su visomis oro linijomis


Aviabilietų užsakymas

Visų avialinijų bilietai

Mūsų sistemoje jūs galite įsigyti daugumos pasaulio avialinijų aviabilietus. Siūlome populiariausių žemų sąnaudų bendrovių, tokių kaip Ryanair, Wizzair, EasyJet ir Norwegian aviabilietus, kurių kainas galite vienoje vietoje palyginti su kitų avialinijų – tradicinių (Air Baltic, SAS, LOT, Finnair ir kt.) aviabilietų kainomis. Aviabilietų paiešką galite atlikti vien tik pagal skrydžių kryptį ir datą arba galite papildomai nurodyti ir aviakompaniją ar net kelias, kurių pasiūlymus norite matyti savo pasirinktam skrydžio maršrutui. Jūsų patogumui pateikiame pasiūlymus ne tik vienos aviakompanijkos skrydžiui, tačiau ir kombinuotus skrydžius, kai dalį kelionės skraidina viena, o kita dalį – kita aviakompanija. Dėl šios priežasties galime pasiūlyti dar platesnį kainų ir skrydžių laikų asortimentą.

Aviabilietai su tradicinėmis ir žemų sąnaudų avialinijomis

Mūsų siūlomų avialinijų aviabilietų pardavimo strategijos skiriasi. Žemų sąnaudų bendrovės (Ryanair, Wizzair) parduoda aviabilietus mažesnėmis negu daugelis tradicinių avialinijų, kainomis. Galimybę sumažinti kainas tokios avialinijos randa neįskaičiuodamos daugelio įprastų paslaugų, tokių kaip registracija oro uoste, registruojamo ar rankinio bagažo pervežimas, maitinimas skrydžio metu, vietos pasirinkimas lėktuve, į bilietų kainas. Dauguma šių paslaugų į tradicinių avialinijų bilietų kainas yra įskaičiuota ir negali būti pasirenkama papildomai. Žemų sąnaudų avialinijų visi be išimties bilietai yra negrąžinami (grąžinimas galimas tik pasikeitus skrydžio laikui, arba atšaukus jį), tačiau visų aviabillietų taisyklės leidžia keisti kelionės datą, kryptį ir keleivį. Tradicinių aviakompanijų bilietuose taisyklės visada skiriasi, vienos leidžia grąžinimus ir keitimus, kitos tokių galimybių nenumato.

Elektroniniai aviabilietai

Mūsų svetainėje galite įsigyti tik elektroninius aviabilietus, popieriniai bilietai, kurie buvo išduodami prieš daugiau nei 10 m. ir šiuo metu dar vis naudojami nedidelių avialinijų, mūsų svetainėje neparduodami.

Elektroniniai aviabilietai (visi informacija apie įsigytą kelionę) egzistuoja tik virtualioje erdvėje ir negali būti nei pamesti, nei sunaikinti fiziškai. Visi patvirtinimai, kurie siunčiame aviabilietą įsigijusiems keleiviams, yra tik informacinio pobūdžio ir atvykus į oro uostą nėra privalomi. Išimtis yra pigių skrydžių avialinijos, kurios apmokesdina registravimąsi oro uoste, taip skatindamos pačius keleivius užsiregistruoti jų svetainėse ir registruojantis į skrydį turėti su savimi atspausdintus arba elektroninėje laikmenoje (telefone arba planšetėje) įlaipinimo talonus.


Klauskite, komentuokite, dalinkitės